Engin Karataşoğlu

Biz Kimiz? Neler Yapıyoruz?

EK Danışmanlık S.M.Mali Müşavir Engin KARATAŞOĞLU tarafından Mali Müşavirlik ve Muhasebe Hizmetleri, Devlet Yardımları ve Destekleri konularında Danışmanlık vermek üzere kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana Ülkemiz ekonomisine yönveren projelere danışmanlık vermektedir.

Firmamız;

Özel sektördeki yerli ve yabancı firmalarımızın, kamu tarafından sağlanan;
*Yatırım ve İhracat teşvikleri,
* hibeler,
* muafiyetler,
* destekler,
* izinler vb.
konularda yeterli, sağlıklı ve sürekli bir bilgi birikimine sahip olmadığından çeşitli kayıplar ve sorunlarla karşılaştıkları gözlemlemiş ve EK DANIŞMANLIK olarak öncelikle ve özellikle bu eksikliğin giderilmesi için firmalarımızın teşvik, yatırım, ithalat, ihracat, hibe konularında bilgilendirilmesi ve buna uygun hizmet sunulması hedeflemiştir.

Hem Mali Müşavirlik hem de Danışmanlık sektöründe bilfiil çalışmamız sebebiyle firmalarımızla kamu kuruluşları arasında sağlıklı ve verimli bir köprü niteliği kazandığımızı düşünüyoruz ki; uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermeye devam edebiliyoruz.

Bizleri sadece hizmet satın almak için değil yalnızca bilgi almak için de rahatlıkla arayabilirsiniz. Hedefimiz, öncelikle sizleri bilgilendirmektir. Çünkü biliyoruz ki; sizin  bilgilenmeniz işlerinizin çoğalmasına ve büyümesine sebep olacaktır ki bu da bizimle çalışmak için gereken ilk adımdır. İşlerinizin yoğun ve kazançlarınızın bol ve bereketli olması dileğiyle…

Saygılarımızla.
Engin Karataşoğlu Danışmanlık

Yerli ve global firma portföyü

İthal edeceğiniz hammaddelerde Gümrük Vergisi, KKDF Fonu, KDV, VRHİ, yerli alacağınız hammaddelerde KDV oranı kadar vergi İstisnalarından yararlanmak için Dahilde İşleme İzin Belgesi almayı ihmal etmeyiniz.
DAHA FAZLA
image

İhtiyacınıza uygun doğru bilgi almak için bilgi istek talep formunu doldurunuz. Uzmanlarımız en kısa sürede bilgilendirecektir.

0312 229 55 19

Neden Danışmanlık?

Gözlemlerimize göre danışmanlık hizmeti almayan işletmelerin %70’i Devlet hibe ve desteklerinden bihaberdir. Devlet hibe programlarına başvuru yapan işletmelerin ise %55’i eksik başvuru evrakı, %70’i ise hakkı olan üst limit desteği alamamaktadır. Devlet hibe ve desteklerinden etkili ve verimli bir şekilde yararlanamamakta ve süreç içinde mağdur olmaktadır. Firmamız Hizmet verdiği firmaların bulunduğu sektördeki Teşvikleri sunarak bu teşvikler hakkında en güncel halini aktarmak ve tüm değişiklikleri zamanında firmalarımıza aktararak maksimum fayda sağlamaktadır.

S.M.Mali Müşavir Engin KARATAŞOĞLU

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Münevver Sena SANAÇ

Yatırım Teşvik Uzmanı ve Yabancı Çalışma İzni Uzmanı

Burak ALPASLAN

İhracat Destekleri ve Dahilde İşleme Uzmanı

Murat KARATAŞOĞLU

Yatırım Teşvik ,İthalat İzinleri Uzmanı

Ercan BULUT

Müşteri Temsilcisi

Nagihan ULAŞAN

Yatırım Teşvik Uzman Yardımcısı

Danışmanlık Hizmetlerince cazip fiyat teklifleri alın.

İletişime geçin
TEKLİF AL!